Vi är experter på solceller.

Låt oss räkna på din solaffär.

El av sol. kontaktuppgifter.

Hör av dig så hjälper vi dig.

Försäljning.

Anton Bergvall
Solcellsexpert

anton.bergvall@elavsol.se
070-362 42 39

peter kokocha
Solcellsexpert

peter.kokocha@elavsol.se
070-864 05 45

Johan Jansson
Solcellsexpert

johan@elavsol.se
021-475 90 15

Simon Bojestig
Solcellsexpert

simon.bojestig@elavsol.se
0470-78 55 01

Patrick Gustafsson
Solcellsexpert

patrick.gustafsson@elavsol.se
021-475 90 12

Projektering, Installation & Kundsupport.

Emil andersson
Projektör

emil@elavsol.se
070-635 90 18

Robin Winblad
Projektledare solpark

robin.winblad@elavsol.se
021-481 90 23

Marcus Mårtensson
PROJEKTÖR

marcus.martensson@elavsol.se
021-481 90 26

Martin Karlsson
Projektledare

martin.karlsson@elavsol.se
021-475 90 19

Oskar Öhrman
Projektör

oskar.ohrman@elavsol.se
021-475 90 16

Ledning.

David Sundén
Affärsutvecklare

david.sunden@elavsol.se
070-555 43 46

Håkan Lindberg
Solcellsexpert

hakan.lindberg@elavsol.se
070-970 77 77

OBS!!!!! Detta formulär är direkt kopplad till WorkCloud – du får inte göra några som helst ändringar innan du kollar med Bluescreen !!!

fyll i dina uppgifter. så kontaktar våra solcellsexperter dig inom kort.

Låt oss kontakta dig.