Vi är experter på solceller.

Låt oss räkna på din solaffär.

El av sol. kontaktuppgifter.

Hör av dig så hjälper vi dig.

Försäljning.

Johan Jansson
Säljare

johan@elavsol.se
021-475 90 15

Samuel Malmström
Säljstöd

samuel.malmstrom@elavsol.se
072-240 21 10

Projektering, Installation & Kundsupport.

Emil andersson
Projektör

emil@elavsol.se
070-635 90 18

Marcus Mårtensson
PROJEKTÖR

marcus.martensson@elavsol.se
021-481 90 26

Farman Farman
PROJEKTÖR

farman.farman@elavsol.se

Martin Karlsson
Projektledare

martin.karlsson@elavsol.se
021-475 90 19

Joan-Cristian Ardelean
Projektledare

joan-cristian.ardelean@elavsol.se
079-062 07 35

Cecilia Winqvist
Projektledare

cecilia.winqvist@elavsol.se
070-757 99 14

Anna-Karin Lövström
Administratör

anna-karin.lovstrom@elavsol.se
021-475 90 10

Stefan Katzarski
Service och Eftermarknad

stefan.katzarski@elavsol.se
070-059 91 91

Johan Järlinge
Servicetekniker

johan.jarlinge@elavsol.se
070-492 88 15

Ledning.

OBS!!!!! Detta formulär är direkt kopplad till WorkCloud – du får inte göra några som helst ändringar innan du kollar med Bluescreen !!!

fyll i dina uppgifter. så kontaktar våra solcellsexperter dig inom kort.

Låt oss kontakta dig.